• Wpisów: 12
  • Średnio co: 237 dni
  • Ostatni wpis: 7 lat temu, 18:15
  • Licznik odwiedzin: 2 786 / 3086 dni
 
lenny
 
Mały piesek.. biedny mały piesek.. nikt nie zwraca na niego uwagi.. jest sam.. biedny i samotny..
i nic to że chwile wcześniej bawiliśmy się w aport.. nic to że się zmęczył i położył spać, nic to że mama przy nim leżała i go głaskała tak jak on najbardziej lubi być głaskany kiedy zasypia.. nic to.. mama wyszła zapalić, znaczy że już nie kocha, już nie interesuje ją piesek.. a piesek musi być w centrum uwagi.. mama musi się na nim skupiać ZAWSZE.. cały czas, nie przerwanie.. w nocy musi go tulić, w dzień musi przy nim siedzieć i chociaż małym fragmentem swojego ciała dotykać małego biednego pieska..
Zaczynamy odcinać pępowinę.. pępowinę którą terrorem podłączył do mnie mały piesek.. mały bezbronny piesek, płaczący i piszczący kiedy mama nie zwracała na niego uwagi..
ale mama ma już dość.. ma dość towarzystwa w łazience, ma dość towarzystwa na papierosie, ma dość pisków i jęków kiedy tylko musi zrobić coś co nie jest związane z małym biednym pieskiem..
a kiedy mama nie zwraca uwagi na małego biednego pieska, staje się on wielkim czarnym potworem, potworem który dobrze wie co zrobić żeby mame zezłościć, co zrobić żeby mama MUSIAŁA zwrócić na niego uwagę..
wielki czarny potwór zaczyna osikiwać meble.. wielki czarny potwór otwiera szafki i wyciąga z nich rzeczy..
wielki czarny potwór niszczy każdy kawałek papieru, który uda mu się dostać..
wielki czarny potwór zaczyna szczekać na zabawki, na szczury, na telewizor..
kiedy mała biedna mama jest na balkonie i pali wielki czarny potwór przynosi na mokry brudny balkon poduszki z maminego łóżka.. zaczyna szarpać obrus ze stołu.. zaczyna ciągnąć za każdy napotkany kabelek - pilnując jednocześnie żeby mama mogła zobaczyć wszystko co robi..

Ale mama się nie da.. mama odetnie pępowinę.. nie da się zastraszyć.. wielki czarny potwór przegra tą bitwę.. bo mama wie że tylko spokój może ją uratować.. spokój i konsekwentne ignorowanie wszystkich złych zachowań.. mama wie że wielki czarny potwór ani razu nie może dostać tego co chce, bo będzie to kolejny gwóźdź do trumny..
wielki czarny potwór dziś zrozumiał jedno - mama bardzo długo potrafi ignorować.. nauczył się też że dopiero kiedy staje się grzeczny mama zwróci na niego uwagę..
teraz zostaje tylko utrwalenie dzisiejszej lekcji..
bardzo ciężkiej lekcji..

Nie możesz dodać komentarza.